Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural RPG Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ариа Розууд ♥

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ариа Розууд ♥
*Hybrid*
Ариа Розууд ♥


Брой мнения : 4
Join date : 29.08.2011

Ариа Розууд ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Ариа Розууд ♥   Ариа Розууд ♥ EmptyВто Авг 30, 2011 11:03 pm

Ариа Розууд ♥ Tumblr_lqpeho5UpI1qlq60co1_500
Основна информация:
Пълно име:
Ариа Розууд ♥
Прякор:
Ари,Война.
Възраст:
18. А истинските?Никой не ги брои..
Дата на раждане:
От сътворяването на светът?
Вид;тип:
Хибрид /Между Вампир и Конник на апокалипсиса – Война/
Дарба/сила:
Контролиране на елемента Дух;Аз,както и моите братя и сестри имаме няколко дарби,а те са: Да четем човешките мисли и емоци,Телекинеза,Да ставаме невидими,когато пожелаем и да се телепортираме,но всеки един от нас има една специфична дарба,а моята е: Да създавам хаус,илюзии и разруха,като настройвам и подчинявам хората и съществата едни срещу други.
Роден град:
Нямам роден град,но когато някой попита,му казвам,че съм от - Сиатъл,Вашингтон
Текущо местонахождение:
Навсякъде,за последно е видяна в Финикс,Аризона

Детайли:
Цвят на очите:
Пъстри
Цвят на косата:
Кестенява
Височина:
1,68
Отличително белези:
-
Татуировки или пиърсинги:
Татуировка – Неизвестен надпис на вратът
Татуировка – Ноти зад дясното ми ухо
Превозно средство:
Моят „кон” е Тойота ФТ - 86
Ариа Розууд ♥ Toyota_FT-86
Кратко писание на външния вид:
Всички,който са ме виждали или познават,смятат,че съм хубава,но аз не се мисля за такава.Мога да се опиша с лешникова начупена кестенява коса,която се спуска до раменете ми и очи,пъстри като смарагди,но проницателни и студени,които се взират дълбоко в душата ти и я пречупват на малки парченца.Много мъже са в краката,но не им обръщам никакво внимание,защото те за мен са маловажни,а и не вярвам в любовта.
Стил на обличане:
Обичам да се обличам по последна мода

Лична информация:
Харесва:
Харесва ми всичко да става по моя начин.
Не харесва:
Не харесвам,хората или съществата,който се мислят,за нещо повече от другите
Силни страни:
Всички ме наричат инат,но аз винаги искам да става по моето и никога няма да отстъпя първа.Определям се като силна и манипулативна личност.
Слабости:
Не мога да сдържам гневът си
Мечта/и:
Какво е мечта?Аз нямам мечти,а цели който много лесно постигам
Страхове:
По принцип нямам,но все пак имам някакъв малък страх към паяци
Най-голямата му/й тайна:
Ако я кажа,няма да е тайна
Характер:
Какво мога да кажа за характера си?Ами доста сложен..Меня настроенията си постоянно.Винаги съм с някаква маска.За миг мога да съм много мила и добра,а в следващия момент съм зла,манипулативна,хладнокръвна и безскрупулна.Почти винаги слагам втората маска,не допускам чувствата да ме обземат,защото така е много по - трудно да оцеляваш.Нямам доверие почти на никой,освен братята и сестрите ми,но по - някой път се замислям да не ме изиграят.

Биография:
Баща:
Нямам
Майка:
Нямам
Брат/сестра:
Смърт,Зараза и Глад
Деца:
Нямам
Други роднини:
Нямам
История:
Никой не знае кога точно сме се родили,аз и моите братя и сестри,но едно се знае,че е от доста отдавна,от самото сътворение на светът или поне така се води по библиите.Всички бяхме доста близки,все пак сме семейство.Беше малко учудващо,че съм момиче,дори и за мен,защото във всички нищожни истории,която се опитват да втълпят на хората и съществата,че ние сме високи и стройни мъже,яздейки нашите коне с цветът на нашите облекла - е напълно не вярно.Просто се учудвах какви истории създават за нас,макар,че такива хора и същества ме забавляваха с тяхното незнание и любопитство.Е все пак година след година,век след век,десетилетие след десетилетие,ние създавахме хаус и разруха, и бяхме непобедими.Е аз създавах конфликтите,а братята и сестрите ми се възползваха от това и така сломявахме всяка държава.Най - много помагах на сестра ми,Смъртта.Всички мислеха,че тя е мъж,облечен в черна мантия,като черната качулка покривала лицето му и с коса в ръце,преследва безжизнените души,на който им е дошло времето,а далеч не беше така.Е за съжаление всички решихме да се разделим по всички краища на светът.Слушах само слухове за тях,че те са по различни краища,а аз?Все още търсеща забавлението преди години,обикалям светът.По - късно се запознах с момче на име Алек.Той беше вампир.Известно време живеех при него и не след дълго той ме превърна във вампир.Беше странно,конник да е и едновременно вампир,но в днешно време,всичко беше възможно.Научих се да живея по този начин на живот и това за мен вече не е проблем.

Финални детайли:
Домашен любимец:
Хрътка от Ада на име Бийст:
Ариа Розууд ♥ Images?q=tbn:ANd9GcSAxq3oqdHkErFadl7fg2pqiMwTAPr17t0iNFSymXTCGVtCSFiN
Артикул:
Ариа Розууд ♥ War%27s_Hand
Медальон, който я предпазва от слънчевата светлина:
Ариа Розууд ♥ 220715682972
Любима песен:
The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die

Лик:
Ариа Розууд ♥ Tumblr_lqoquzTS1C1qjn1ubo1_500
Lucy Hale
Върнете се в началото Go down
*Katherine
*The Drama Queen*{human}
*Katherine


Брой мнения : 15
Join date : 20.08.2011

Ариа Розууд ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ариа Розууд ♥   Ариа Розууд ♥ EmptyСря Авг 31, 2011 4:29 pm

Добре дошла! ^__^
Върнете се в началото Go down
 
Ариа Розууд ♥
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural RPG :: “The Immortal Captain Jack Sparrow.” It has such a lovely ring to it… :: Not all treasure is silver and gold, mate.-
Идете на: