Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural RPG Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Водопада

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
*Zero
*I'm Bathman!*{hybrid}
*Zero


Брой мнения : 58
Join date : 17.08.2011

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Водопада   Водопада EmptyПон Авг 29, 2011 7:21 pm

Водопада Tumblr_lqp1q7wMqw1qd6r6bo1_400
Върнете се в началото Go down
https://spnrpg.bulgarianforum.net
*Dean
*I'm Bathman!*{hunter}
*Dean


Брой мнения : 22
Join date : 20.08.2011

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 12:42 am

След обичайния "работен" ден, разбира се, реших да ида при водопада, преди да се прибера в мотела. Последно време си беше доста скучно тук. Случаите ставаха все по-редки, а и... без Сами не беше същото.
Стигнах водопада. Водата се стичаше омайващо отразяваща слънчевата светлина. Събух кубинките си, свалих якето, след което и избелялата черта тениска. Захвърлих ги небрежно на земята и скочих във водата. Преплувах оградения басейн няколко пъти, след което свободно се отпуснах над водата. Само че прекрасният момент бе прекъснат от нежелан посетител. Чух стъпки по изсъхналите листа, свлекли се отдавна на сухата земя. Беше човек - какво друго същество би рискувало да се появи по този спокоен начин пред Дийн Уинчестър, за Бога!?
- Какво търсиш тук!? - попитах грубо без дори да отварям очи.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
*Vampire*
Elena Gilbert


Брой мнения : 51
Join date : 29.08.2011
Местожителство : Канзас

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 12:57 am

Не можех да продължавам да стоя в саята си мислейки какво да напиша в дневника си.Станах от леглото, захвърлих дневника на земята, преоблякох се, грабнах ключовете си телефона, излзнах и заключих.Някое спокойно и красиво място би ме успокоило ... сетих се за водопада там беше спокойно и красиво.Тичайки тръгнах от нас .. не след дълго бях там, чувах водопадът, листата които шумяха под краката ми.Даа определено тук беше спокойно, докато не чух грубият мъжки глас.Побиха ме тръпки, погледнах настрани и видях дрехите му ... успокоих се и казах самоуверено.
-Мога да попитам същото и за теб.Пристъпих крачка назад като се облегнах на едно дърво.
Върнете се в началото Go down
*Dean
*I'm Bathman!*{hunter}
*Dean


Брой мнения : 22
Join date : 20.08.2011

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 1:08 am

Чух женски глас. Думите й ме накараха да отворя очи. Поотместих глава, като не позволих върху лицето ми да се докосне дори капка вода. Сякаш си бях легнал удобно върху твърдата земя.
Присвих очи и доплувах до нея. Младо, красиво момиче.
- Ами.. след като виждаш, че мястото е заето, удачно е мълчешком да се обърнеш и да си тръгнеш. - намигнах й и излязох от водата.
По тялото ми се стичаха десетките блещукащи капки студена вода. Реших поне да си позволя да изсъхна преди да облека дрехите си и да оставя момичето на спокойствие.
Приближих се, като я гледах право в очите. Приклекнах и я загледах за две-три секунди безмълвно. После протегнах ръка напред.
- Аз съм Дийн. - усмихнах й се на страна.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
*Vampire*
Elena Gilbert


Брой мнения : 51
Join date : 29.08.2011
Местожителство : Канзас

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 1:17 am

-Хах, и като видя че е заето трябва да си тръгна значи ... хмм не можеш да ме изгониш мястото не е твое... държание на типичен идиот.Свлякох се бавно, настаних се на земята но все още не бях видяла мъжът ... и не исках.
След секунди той излезе от водата, огледах го хубаво, връщам си думите обратно, толкова е хубав посмилих си и се изправих бавно.Той започна да се преближава ..а и ме гледаше, не отделяше очи от мен.Стана ми неудобно преглътнах и започнах да се оглеждам наляво,надясно.Когато каза името си, въздъхнах и се усмихнах широко.
-Аз съм Елена.
Върнете се в началото Go down
*Dean
*I'm Bathman!*{hunter}
*Dean


Брой мнения : 22
Join date : 20.08.2011

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 1:31 am

- Приятно ми е, Елена! - усмихнах се и целунах нежно ръката й.
- Съжалявам, не исках да изглежда като... как го каза... "държание на типичен идиот". - замълчах, като продължавах да я гледам.
- Но признай, че в случая съм прав! Не е приятно когато някой те безпокои точно когато си на върха на спокойствието.
Усмихнах й се и се изправих плавно. Отидох до дрехите си, намиращи се точно на границата между водата и повърхността. Седнах, отпускайки краката си надолу. Хванах тениската си в ръка.
- Ако те притеснявам, мога да си тръгна.. - казах и след по-малко от секунда нахлузих тениската върху мокрото си тяло.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
*Vampire*
Elena Gilbert


Брой мнения : 51
Join date : 29.08.2011
Местожителство : Канзас

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 1:43 am

-Не, не не изглеждаше като такъв и да прав си натрапих ти се.Всъщност той беше от прав по-прав, поклатих леко глава, и аз мразех когато Джеръми ми нахалства докато си почивам.
Той се преближи до дрехите си ... направих няколкокрчки напред ...
-Не я обличай, мокър си просто няма смисъл ако я облечеш ще я измокриш, но той игнорира думите ми и я облече.Въздъхнах и се усмихнах широко.
-Не, не искам да тръгваш.
Върнете се в началото Go down
*Dean
*I'm Bathman!*{hunter}
*Dean


Брой мнения : 22
Join date : 20.08.2011

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 1:52 am

Вярно, усещах погледа й върху тялото си, а след думи й вече бях напълно обеден, че ме харесва, но въпреки това сложих тениската.
- Не, не искам да си тръгваш.
На лицето ми се появи широка самодоволна усмивка.
Момичето седна до мен. Погледнах я и останах така за около минута.
- Добре, тук съм. Но какво ще правим? Забеляза, че преди да дойдеш плувах, но... - замълчах.
- Мм мисля да вляза отново. Идваш ли. - повдигнах вежди и се изправих.
Този път без да свалям дори тениската скочих обратно във водата. Погледнах към Елена и я подканих да дойде с един от онези свои предизвикателни погледи.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
*Vampire*
Elena Gilbert


Брой мнения : 51
Join date : 29.08.2011
Местожителство : Канзас

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 2:06 am

-О, не знам.
Когато ме попита се сетих за родителите си.Разтърсих глава за да се отърва от лошите мисли, като се изправих и започнах да се разсъбличам.Свлякох дънките си, съблякох жилетката, пуснах косата си която падна пред лицето ми и събух обувките.Останах само по бельото си и тениската.Скочих във водата, ужасно казах на ум и излезнах на повърхноста.
-Влезна ми вода в носа, отсякох и се намръщих.Имах това странно чувство че че няма да се задържа дълго на повърхноста.Не плувах много добре, да бъдем честни даже въобще не можех да плувам.
Върнете се в началото Go down
*Dean
*I'm Bathman!*{hunter}
*Dean


Брой мнения : 22
Join date : 20.08.2011

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 2:14 am

Бързо доплувах до Елена, когато забелязах, че започва да се дави.
- Хей, добре ли си!?
Обгърнах кръста й с ръце и я повдигнах леко нагоре. Заведох я обратно до земята.
- Защо не ми каза, че не можеш да плуваш, красавице? - засмях се.
- Ако знаех... нямаше да те карам да влизаш! - погледнах я, като все още държах ръцете си на кръста й, без дори да осъзнавам.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
*Vampire*
Elena Gilbert


Брой мнения : 51
Join date : 29.08.2011
Местожителство : Канзас

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 2:29 am

-Да, добре съм ... или поне аз така си мисля.Засмях се, усетих ръцете му върху тялото си, усмихнах се леко и увих ръце около врата му.Не усетих как стана, сякаш неможех да контрлирам тялото си .... увих краката си около кръста му.
-Съвсем изключих че не мога да плувам, засмях се на думите си като не спирах да гледам очите му.
Съблякох тениската си, беше повече от мокра, беше като душът в банята.Изстисках я и я оставих на земята.Чувствах се малко неудобно, бях полу гола пред почти непознат мъж.Трябваше ли да подчертая Пред напознат красив мъж?.
Върнете се в началото Go down
*Dean
*I'm Bathman!*{hunter}
*Dean


Брой мнения : 22
Join date : 20.08.2011

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 2:45 am

Бавно започнах да доближавам глава към нейната, омаян от розовеещите устни.
Сведох глава и спуснах поглед по полу-голото й тяло. По стегнатите гърди, изящната талия, бедра... Едва тогава забелязах ръцете си, плъзнати по талията й. Поглеждах ту лявата, ту дясната си ръка. Пуснах я, отдръпнах се, поставих ръка зад врата си и се усмихнах неловко.
- Извинявай, аз...
Започнах поредния нелеп опит за извинение. Е, така си беше.. не ме биваше да се извинявам..
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
*Vampire*
Elena Gilbert


Брой мнения : 51
Join date : 29.08.2011
Местожителство : Канзас

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyВто Авг 30, 2011 1:16 pm

Не трябваше, не беше правлино родители те ми починаха по миналото лято ... винаги ли ще бъда това момиче което ще тъжи за родителите си, ще продължавам ли да избягвам приятелите си ... край тази Елена ще я погреба, ще изчезне.. родителите ми биха искали да съм щастлива.
-Не няма проблем.
Преближих се до него целунах го преплетох пръстите си в косата му, наддигнах с леко като не спирах да го целувам.Вече я погребах ... няма я тъжната Елена.
Върнете се в началото Go down
*Dean
*I'm Bathman!*{hunter}
*Dean


Брой мнения : 22
Join date : 20.08.2011

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyСря Авг 31, 2011 7:57 pm

Момичето се приближи и ме целуна. Вплете пръсти в косата ми.
- Мм добре тогава. - усмихнах се и я повдигнах.
Преместихме се на зеленината около водния басейн. Настаних се над нея и продължих да я целувам. Едната ми ръка бе вплетена в дългата й копринена коса, а другата бавно и нежно докосваше всяка част от страхотното й тяло.
Изведнъж отделих устните си от нейните, но запазих липсващата дистанция помежду ни.
- Сигурна ли си за това? - попитах тихо, за да се уверя в желанието й.
Е, и за да не изглежда като изнасилване, разбира се..
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
*Vampire*
Elena Gilbert


Брой мнения : 51
Join date : 29.08.2011
Местожителство : Канзас

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyСря Авг 31, 2011 9:28 pm

Когато зададе въпросът ... в главата ми настана хаус ... вътрешно крещях "Да" , погледнах го, като кимнах в знак на съгласие.Усмихнах се, придърпах го към себе си увих краката си около кръста му, ръцете ми зашариха по тялото му , притиснах се в него и целунах врата му.Целувките ми стигнаха до рамото му, минаха по същите места по които минаха, докоснах лецето си до неговото, намерих устните му и ги целунах.Тялото ми настръхваше от всяко негово движение и целувка.
Върнете се в началото Go down
*Dean
*I'm Bathman!*{hunter}
*Dean


Брой мнения : 22
Join date : 20.08.2011

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:11 pm

Усмихнах се след положителния й отговор и продължих да я целувам, да разхождам ръцете си по тялото й.
Прокарах едната си ръка зад гърба й и разкопчах сутиена. Спуснах устните си надолу по тялото й и обсипах гърдите й с целувки, селед клоето нежно свалих сутиена.
- Прекрасна си... - продумах.
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
*Vampire*
Elena Gilbert


Брой мнения : 51
Join date : 29.08.2011
Местожителство : Канзас

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:51 pm

Прокарах ръката си под тениската му, студена ми ръка се разкарваше по топлото му тяло, хванах тениската му с двете си ръце и я съблякох от него.Ръцете ми зашариха по стегнатото тяло на Дийн, притиснах се силно в него, целунах нежно устните му като се усмихнах леко.Краката ми още бяха увити около кръста му, плъзнах ръката си по гърба му, нагоре по тилът му вплетох пръсти в косата му като леко го ускубах.Възбуждах се все повече, и повече от движенията му, целувките ми ставаха все по жадни, не отделях устните си от неговите, леко захапах долната му устна ... спрях да мисля за каквото и да е, чувствах се добре а това при мен се случваше рядко.
Върнете се в началото Go down
*Dean
*I'm Bathman!*{hunter}
*Dean


Брой мнения : 22
Join date : 20.08.2011

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyСъб Сеп 03, 2011 1:28 am

Преместих ръцете си от няе и ги насочих към панталоните си, които след секунда захвърлих някъде.
Бавно спуснах ръката си по нея, докато не стигна под бикините й. Целунах я страстно, а ръката ми започна
да я "подготвя" за предстоящото с нежни кръгови движения. Стоновете на екстаз бяха ефективно заглушени от
устните ми, които бяха вплетени е нейните..
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert
*Vampire*
Elena Gilbert


Брой мнения : 51
Join date : 29.08.2011
Местожителство : Канзас

Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:36 pm

Стоновете напираха в гърлото ми, обгърнах го с ръце, а те зашариха по гърбът му като леко го задираха.Той ме подлудяваше.Харесваше ми всяко движение ... всяка ласка, бавно спуснах ръцете си по гърдите му, не спирах да го целувам, отвръщах на всяка една целувка с която ме даряваше.
Тих стон се изплъзна от устата ми, леко прехапах устната си, усмихнах се впих отново утните си в неговите, вкарах езикът си в устата му, а езиците ни се заиграха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада Empty

Върнете се в началото Go down
 
Водопада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural RPG :: PRG Zone :: Покрайнините-
Идете на: