Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural RPG Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ники Макуин

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nikky Mcqueen
*Horseman of the Apocalypse*{Death}
Nikky Mcqueen


Брой мнения : 4
Join date : 30.08.2011

Ники Макуин  Empty
ПисанеЗаглавие: Ники Макуин    Ники Макуин  EmptyВто Авг 30, 2011 3:19 am

Основна информация
Пълно име:
Ники,просто Ники. Ако някой попита за фамилия винаги казвам – Макуин.

Прякор:
Никс,Смърт.

Възраст:
19. А истинските? Кой ги брои..

Дата на раждане:
Някой спомня ли си кога света е бил сътворен? Ако да,то тогава е моята рождена дата.

Вид;тип:
Конник на апокалипсиса – смърт.

Дарба/сила:
Сея смърт,взимам животите на хиляди всеки ден.

Роден град:
Нямам роден град,но ако някой пита винаги отвръщам – Париж.

Текущо местонахождение:
Навсякъде,не обичам да стоя на едно място,а й е невъзможно.

Детайли
Цвят на очите:
Пъстри

Цвят на косата:
Пепелно руса

Височина:
1,75

Отличителни белези:
Белези,предимно по ръцете.

Татуировки или пиърсинги:
Татуировка – крила на гърбът
Кървав кръст – върху ръката

Превозно средство:
Моят „кон” е Кадилак Ескалейд Хибрид – бялата версия.

Ники Макуин  Cadillac-Escalade-Hybrid-2009-car-pics

Кратко писание на външния вид:

Смъртта е красива,поне за някой. За мен. Въпреки че никога не съм намирала красотата в себе си,смея да твърдя че имам кашмирено меки коси,дълги почти до кръста,а очите ми са сини,като бурно море готово да погълне всеки смел моряк попаднал в лапите му. Тялото ми е добре оформено,имам недостатъци,като на пример белезите – самата аз не знам от къде идват,но са там. Краката ми са дълги,глезените ми,често опреличавани на най-красивите,такива каквито само една страшно добра танцьорка може да има.

Стил на обличане:
Обличам се стилно,рокли,тениски,дънки – според настроението,а какво настроение обикновено има смъртта? Оставам на вашето въображение.

Лична информация
Харесва:
Харесвам малките моменти,малките изненади и подаръци,в края на краищата не мога да отрека че любовта съществува,просто не съществува за мен.
Не харесва:
Лъжци,лицемерни и подли хора,двуличници. Хора мислещи се за кой знае какво,а в същност са нищо.

Силни страни:
Твърдоглава съм,инат. Ако си твърдоглав можеш да стигнеш далеч. Самостоятелна съм,не обичам някой да ми се бърка из работите. Не обичам да се размеквам,но ако стане.. в същност тогава съм доста добра,а трудно можеш да видиш някой като мен.. добър.
Слабости:
Прекалено избухлива съм,само това.
Мечта/и:
Мечти? Какво е това? Добре,а сега сериозно – нямам мечти,а просто цели,които постигам. Хубаво е да мечтаеш,но мечтите – често не се сбъдват.
Страхове:
Ако каже че нямам страхове няма да е честно,за това ще кажа насекоми.
Най-голямата му/й тайна:
Ако я кажа няма да бъде най-голямата тайна.
Характер:
Мога да бъде всичко което си поискам – мила,злобна,хладнокръвна,състрадателна. Много е относително.. Знаете че за пред всеки имаме маска,за пред всеки имаме различно държание,някой стоплят сърцата,а други ги вледеняват.

Биография
Баща:
Нямам.
Майка:
Нямам.
Брат/сестра:
Глад
Война
Зараза
Деца:
-
Други роднини:
-
История:
Никой не знае кога точно се е родила смъртта. Дори аз. Просто съществувам от много,много отдавна. Бях близка с всеки един конник,все пак те ми бяха семейство. А аз,за изненада не съм момче,а момиче. Въпреки че много често сладникави историци се опитват да втълпят на всички че конниците са невероятно стройни и великолепни мъже – е не е така. Най-близка бях с войната – ах колко много си живеехме с нея. Тя правеше конфликта,а аз? Аз просто взимах животите и бях доволна. Първата,а след това и Втората Световна война – всичко беше прекрасно,а нашата задруга непоклатима . За съжаление обаче пътищата на всички нас се разделиха. Започнахме да бродим из всички краища на земята – сами. Гладът отиде в Африка,заедно със заразата,а войната – последно чух че кръстосвала из най-различни части на Америка,причиняваща най-различни конфликти. А аз? Аз все още си търся мястото.

Финални детайли
Домашен любимец:
Имам куче.
Ники Макуин  Adorable_siberian_husky_puppies_seeking
Артикул:
Пръстен
Ники Макуин  Ring+bling2
Любима песен:
Ac/Dc – Highway to hell

Лик:

Esti Ginzburg
Ники Макуин  Esti-Ginzburg-9-500x337
Върнете се в началото Go down
*Zero
*I'm Bathman!*{hybrid}
*Zero


Брой мнения : 58
Join date : 17.08.2011

Ники Макуин  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ники Макуин    Ники Макуин  EmptyВто Авг 30, 2011 3:34 am

Добре дошла! ((:
Върнете се в началото Go down
https://spnrpg.bulgarianforum.net
 
Ники Макуин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural RPG :: “The Immortal Captain Jack Sparrow.” It has such a lovely ring to it… :: Not all treasure is silver and gold, mate.-
Идете на: